• BIST 106.764
  • Altın 142,206
  • Dolar 3,5340
  • Euro 4,1188
  • Ankara 30 °C
  • İstanbul 28 °C
  • İzmir 33 °C

Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı Birlik ve Beraberlik Voleybol turnuvası düzenliyor

Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı Birlik ve Beraberlik Voleybol turnuvası düzenliyor
Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Beraberlik Voleybol turnuvası Pazartesi akşamı saat: 19.00'da Kapalı spor salonunda yapılan Hırkatepeliler Derneği-Belediye Zabıta Amirliği karşılaşması ile başladı.

Karşılaşmayı Hırkatepeliler Derneği 2-0 kazandı.

Birlik ve Beraberlik Voleybol Turnuvası Fikstürü ise şöyle;

BEYPAZARI KAYMAKAMLIĞI VE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI

Takımlar

Gurubu                                                                          B. Gurubu

---------------                                                                         -----------------

 

HIRKATEPELİLER DERNEĞİ                                    1-  TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE

VİSKOVİCE                                                                2-  AKIN EVSUN

ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. YÜKSEKOKULU           3-  JANDARMA KOMUTANLIĞI

FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                    4-  TİCARET ODASI           

İMAM HATİP ORTAOKULU                                      5-  GAZİPAŞA İLKOKULU

CUMHURİYET İLKOKULU                                        6-  KAYMAKAMLIK
YUNUS EMRE TERMİK                                            7-  BELEDİYE                                                   
BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ


Kurallar:

1-Maçlar 2. Grup şeklinde oynanacaktır.

2-Tek Devreli lig şeklinde yapılan maçlar sonunda  her gruptan 4 takım  üst tura çıkacaktır.

3-Üst tura çıkan takımlar 

Tur                                                                    2. Tur                                                    FİNAL

Grup 1.    B. Grup  4. İle                    A.1-B.4 --------Galibi    B.2-A.3  Galibi ile

Grup 1.    A. Grup  4. İle                    B.1-A.4---------Galibi    A.2-B.3  Galibi ile

Grup 2.    B. Grup  3. İle

Grup 2.    A. Grup  3  ile                               Eleme Maçları oynanacaktır.

 

4-Maçlar 3 set üzerinden yapılacaktır.

5- File yüksekliği 2. 35  olacaktır.

6- Takım sporcularının sağlık ve oyun kurallarına uyumundan  takımlar sorumludur.

7- Müsabakalar akşam yapılacak. Maçlara saatinde gelmeyen takım  hükmen yenik sayılacaktır.

8-Maçlar Voleybol oyun kuralları  ile yönetilecektir.

9-Turnuvanın kurallarına ve centilmenliğe aykırı hareket eden takım veya sporcular tertip komitesinin alacağı kararlara uymak zorundadır.

                        BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİZ

                                            TERTİP KOMİTESİ           

                         VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

                                                                       

11-04-2016      PAZARTESİ

 

                  SAAT                                                          TAKIMLAR 

------------------------------------ --------------------------------------------                                          

 

19.00                                    JANDARMA    -    KAYMAKAMLIK

20.OO                                  BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ- HIRKA TEPELİLER  DERNEĞİ

21.00                                    BELEDİYE      -      GAZİPAŞA İLKOKULU                

               

 

12-04-2016      SALI                                                                   

                  SAAT                                                           TAKIMLAR

------------------------------------------------------------------------

20. 00             ANKARA ÜNİV. M. YÜKSEKOKULU -    İMAM HATİP ORTAOKULU                                   

21.00            FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ -   CUMHURİYET İLKOKULU

 

13-04-2016      ÇARŞAMBA

                                                                   

                  SAAT                                                           TAKIMLAR

----------------------------------------------------------------------------------

 

19.00                                   KAYMAKAMLIK-  BELEDİYE                       

 20.00                                   JANDARMA KOMUTANLIĞI  -  GAZİPAŞA İLKOKULU                                                 

21.00                                   YUNUS EMRE TERMİK  -    VİSKOVİCE  

 

14-04-2016      PERŞEMBE

                                                                   

                  SAAT                                                           TAKIMLAR

-----------------------------------------------------------------------------------

 

19.00               ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU  -  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

20.OO              HIRKATEPELİLER DERNEĞİ   --   FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                 

21.00               CUMHURİYET İLKOKULU        -    İMAM HATİP ORTAOKULU                               

 

VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

18-04-2016      PAZARTESİ

 

                  SAAT                                                          TAKIMLAR 

------------------- --------------------------------------------                                           

 

19.00                                  GAZİPAŞA İLKOKULU - TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-     

20.OO                                 JANDARMA    -  TİCARET ODASI             

21.00                                   FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ -  YUNUS EMRE TERMİK                                 

19-04-2016      SALI

                                                                   

                  SAAT                                                           TAKIMLAR

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

19.00           BELEDİYE  ZABITA AMİRLİĞİ  - CUMHURİYET İLKOKULU                                               

 20.OO          İMAM HATİP ORTAOKULU    -    YUNUS EMRE TERMİK                                                 

 21.00             KAYMAKAMLIK      -   AKIN EVSUN                                                       

 

20-04-2016      ÇARŞAMBA

                                                                   

  SAAT                                                           TAKIMLAR

 -----------------------------------------------------------------------------------

 

19.00                JANDARMA KOMUTANLIĞI  -  BELEDİYE                                                     

20.OO              TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE -  TİCARET ODASI             

21.00                HIRKATEPELİLER DERNEĞİ     -    VİSKOVİCE                                     

 

21-04-2016      PERŞEMBE

                                                                   

  SAAT                                                          TAKIMLAR

-----------------------------------------------------------------------------------

 

19.00            ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU  -  FATİH M. VE TEKNİK A. LİSESİ                 

20.OO           YUNUS EMRE TERMİK  --   BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ

 21.00            AKIN EVSUN             -      GAZİPAŞA İLKOKULU

                                                                                                                         

VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

25-04-2016      PAZARTESİ

 

    SAAT                                                          TAKIMLAR 

------------------------------------------- --------------------------------------------                                           

 

19.00             TÜRK EĞİTİM SEN 5.NOLU ŞUBE    -     JANDARMA KOMUTANLIĞI       

20.OO           TİCARET ODASI      -        KAYMAKAMLIK   

21.00             ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU -   HIRKATEPELİLER DERNEĞİ               

26-04-2016      SALI

                                                                   

                  SAAT                                                           TAKIMLAR

------------------------------------------------------

19.00                                   VİSKOVİCE  -  FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ                                                          

20.OO                 İMAM HATİP ORTAOKULU    -  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ                                                 

 21.00                   BELEDİYE    -   AKIN EVSUN                                                       

27-04-2016      ÇARŞAMBA

                                                                   

       SAAT                                                           TAKIMLAR

-------------------------------------------------------------------------------

 

19.00                  TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE -  KAYMAKAMLIK           

20.OO                 TİCARET ODASI- GAZİPAŞA İLKOKULU                                                   

21.00                    ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU   -CUMHURİYET İLKOKULU           

 

 28-04-2016      PERŞEMBE

                                                                   

 SAAT                                                           TAKIMLAR

 -----------------------------------------------------------------------------------

 

19.00                                    VİSKOVİCE   -  BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ                

20.OO               FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ  -    İMAM HATİP ORTAOKULU                   

21.00                 JANDARMA KOPMUTANLIĞI      -        AKIN EVSUN         

 

VOLEYBOL TURNUVASI  MAÇ FİKTÜRÜ

02-05-2016      PAZARTESİ

 

 SAAT                                                          TAKIMLAR 

---------------------------- ------------------------------------------                                          

 

 19.00        HIRKA TEPELİLER  DERNEĞİ - CUMHURİYET İLKOKULU                                                     

20.OO          VİSKOVİCE   -  İMAM HATİP ORTAOKULU                                     

21.00             FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ  -   BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

 

---------------------------------------------------------------------------                 

 

03-05-2016      SALI

                                                                   

     SAAT                                                           TAKIMLAR

----------------------------------------------------------------------------------

 

20.00              TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE  -BELEDİYE                                   

21.OO              ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU  - YUNUS EMRE TERMİK                                 

               

04-05-2016      ÇARŞAMBA

                                                                   

SAAT                                                           TAKIMLAR

 -----------------------------------------------------------------------------------

19.00             HIRKATEPELİLER DERNEĞİ  -İMAM HATİP ORTAOKULU                      

20.OO           VİSKOVİCE    - CUMHURİYET  İLKOKULU                                                 

21.00            TİCARET ODASI  -  AKIN EVSUN                                       

 

05-05-2016      PERŞEMBE

                                                                   

 SAAT                                                           TAKIMLAR

-----------------------------------------------------------------------------

 

19.00                                    GAZİPAŞA İLKOKULU  -    KAYMAKAMLIK

20.OO                                  TİCARET ODASI          -      BELEDİYE                    

21.00                                     HIRKATEPELİLER DERNEĞİ      -    YUNUS EMRE TERMİK               

 

09-05-2016      PAZARTESİ

                                                                 

 SAAT                                                           TAKIMLAR

------------------------------------------------------------------------

19.00                                    VİSKOVİCE    -    ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU 

20.OO                                  CUMHURİYET İLKOKULU  -      YUNUS EMRE TERMİK                  

 

21.00                                     TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE  -   AKIN EVSUN

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Haberler Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 545 221 98 97 | Faks : 0 850 303 80 36 | Haber Scripti: CM Bilişim