• BIST 108.153
  • Altın 153,903
  • Dolar 3,8325
  • Euro 4,5073
  • Ankara -1 °C
  • İstanbul 13 °C
  • İzmir 8 °C

PTT 1. Lig’de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig’de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı
PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)

19.00 Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor - Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon - Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor - Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Galatasaray Odeabank’a Coşkulu Karşılama07 Nisan 2016 Perşembe 21:43
  • Galatasaray’ın 2015 Yılı Zararı Açıklandı07 Nisan 2016 Perşembe 21:28
  • Voleybol Bayanlar 1. Lig07 Nisan 2016 Perşembe 20:28
  • Trabzonspor’dan UEFA Ve Cas Açıklaması07 Nisan 2016 Perşembe 19:44
  • Beşiktaş’ta Neşeli İdman07 Nisan 2016 Perşembe 19:44
  • Alanyasporlu Futbolculardan Taraftara Çağrı07 Nisan 2016 Perşembe 19:44
  • Erkekler Voleybol 1. Ligi07 Nisan 2016 Perşembe 19:33
  • Alima Yeni Malatyaspor’un Kiralık Gençleri Dönüyor07 Nisan 2016 Perşembe 18:23
  • Alima Yeni Malatyaspor, Şanlıurfaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü07 Nisan 2016 Perşembe 18:08
  • PFDK Kararları Açıklandı07 Nisan 2016 Perşembe 17:53
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Haberler Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 545 221 98 97 | Faks : 0 850 303 80 36 | Haber Scripti: CM Bilişim