• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Ankara 19 °C
  • İstanbul 11 °C
  • İzmir 22 °C

Yüzme Grup Müsabakaları’nda İlk Gün Sonuçları

Yüzme Grup Müsabakaları’nda İlk Gün Sonuçları
Türkiye Okul Sporları Federasyonu'nun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Okullar arası grup müsabakaları devam ediyor.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu'nun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Okullar arası grup müsabakaları devam ediyor.

İlk gün müsabakaları büyük bir heyecana sahne olurken, 50 metre sırtüstü erkek ve bayanlar kategorisinde şu sonuçlar alındı:

ERKEKLER:

1. Kanuralp Ergüven (İstanbul T.V.O Sisli Tera) 2. Can Çetinkaya, (Trabzon Beşirli İMKB O.O.), 3. Kuzey Bostan (İstanbul Özel Çevre Kolej), 4. Bora Çamlı (İstanbul) Özel Çevre Kolej, 5. Kerem Pehlivan (Sakarya Özel Şahin O.O), 6. Burak Bartu Ceylaner (İstanbul T.V.O Şisli Tera), 7. Rüzgar Yesiltepe (Trabzon Beşirli İMKB O.O.), 8. Umut Yıldırım (Ordu Özel Ordu Final), 9. Alper Türk (Bursa Orhan Gazi Kükürtlü), 10. Murat Deniz Kahyaoğlu (Giresun Kanuni O.O.)

-BAYANLAR:

1. Meriç Demirtepe (İstanbul Özel Çevre Koleji), 2. Elif Topal (İstanbul Özel Çevre Koleji), 3. Çağla Topsakal (Trabzon Bener Cordan O.O), 4. Eylül Derem Çevik (Ordu Hamdullah Suphi Tanrıöver), 5. Ceren Demir (Bursa Orhan Gazi Kükürtlü Ticaret), 6. Selen Ünlü (Giresun Mehmet Akif Ersoy), 7. Busenur Senel (Giresun Hurşit Bozdağ İmam Hatip), 8. Deniz Bilmece (İstanbul T.V.O Sisli Tera), 9. Zeynep Berfin Demir (Sakarya Özel Şahin O.O), 10. Duru Çağlayan (İstanbul T.V.O Sisli Tera)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Haberler Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 545 221 98 97 | Faks : 0 850 303 80 36 | Haber Scripti: CM Bilişim