Aksaray Zootekni Derneği'nde Zengin İle Yola Devam

Aksaray Zootekni Derneği'nde Zengin İle Yola Devam

Aksaray Zootekni Derneği’nin kuruluş genel kurulu toplantısında üyeler Esat Zengin ile yola devam etme kararı aldı.

A+A-

Esat Zengin öncülüğünde kurulan bir ıslah kuruluşu olan Aksaray Zootekni Derneği’nin kuruluş genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda, tüm üyelerin oy birliği ile Esat Zengin’le yola devam edilmesi kararı çıktı. Kendisini tekrar bu göreve layık gören üyelere teşekkür eden kurucu başkan Esat Zengin, “Aksaray’da ve Türkiye’de 8 ilde olan Zootekni Derneği’nin kuruluş genel kurulu ve 3 yıllık görev yapacak yönetim ve denetim üyelerini seçtik. 3 yıl boyunca derneğin, çalışma karar ve faaliyetlerini açıkladık. Aksaray’da bir şeyler değişecek. Artık ıslah en iyi ve en doğru şekilde yapılacak. Suni tohumlama en iyi ve en doğru şekilde yapılacak. Artık hiç kimse ticari tekeline veya başka meslekler ile bürokratların eğiliminde hareket etmeyecek. Doğrudan doğruya üreticilerin bilinçli çalışması doğrultusunda yürütülecek bir ıslah çalışması başlatılacak. 3 yıl boyunca Zootekni Derneği’nde görev yapacak arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu yönetimin başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi.

Esat Zengin başkanlığındaki Aksaray Zootekni Derneği’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Musa Öztürk, Şuayip Keleş, Mustafa Bölükbaş, Soner Er, Şener Kaş, Murtaza Çelebi, Selman Göktaş, Nuh Türker, Süleyman Barış, Hamza Hançerli, Erol Tevatır, Şahin Acar, Eren Öztürk. Denetleme Kurulu Üyeleri: Ali Özakıllı, Mehmet Konukçu, Ahmet Arıbaş Süleyman Bölükbaş, Hüseyin Öngün ve Selim Gökçe."

Bu haber toplam 535 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Lütfen Ad ve Soyad yazınız.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.