Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Bambi Ankamall Avm - Ayakkabı - Kampanyalar - Yorumlar
Bambi Ankamall Avm - Ayakkabı - Kampanyalar - Yorumlar
Sektör Ankamall Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Yenimahalle
Web Sitesi
Telefon (0312) 541 25 01

Bambi Ankamall Avm - Ayakkabı - Kampanyalar - Yorumlar

Ankamall ayakkabı mağazaları arasında özel kampanyalardan faydalanmak isteyenlerin ilk tercihi olan Bambi, kadın, erkek ve çocuk modellerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunuyor. Bambi ile aradığınız son moda çanta modellerine, cüzdanlara, kemer ve diğer aksesuarlara zengin ürün çeşitliliği ile erişebileceksiniz. Yeni sezon ayakkabıların son moda trendlerine uygun olarak hazırlandığı koleksiyonlar ile aradığınız şıklığı Bambi mağazalarında bulabileceksiniz.

Ankamall Bambi mağazası Outlet fırsatları ile ürün çeşitliliğinde her bütçenin faydalanmasına olanak sağlıyor. 1961 yılında Beyoğlu’nda perakende hizmet vermeye başlayarak kurulan ayakkabı markası, 1966 senesinden beri kendi koleksiyonlarını piyasaya sürmeye başladı.

Şıklığın ve Uygun Fiyatların Adresi Ankamall Bambi Mağazası

Ankamall ayakkabı mağazaları arasında erkek ve kadınların ilk tercihi olan Ankamall Bambi mağazası, kadınlar için özel hazırladığı ayakkabı koleksiyonunda;

  • Terlik
  • Sandalet
  • Loafer
  • Babet
  • Bot
  • Çizme
  • Spor ayakkabı ile müşterilerini buluşturuyor.

Erkekler için de; terlik, jurdan, bot için son modaya uygun ve uygun fiyatlı koleksiyonları bulunan Ankamall Bambi mağazası, kaliteli alışveriş deyince akla gelen ilk mağazalardan.

Mağazadaki koleksiyonlar farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürünlerin bulunmasını kolaylaştırıyor. Spor yapmak isteyen kişiler onlar için özel olarak hazırlanan spor koleksiyonundan alışveriş yaparken, gece şıklığını yakalamak isteyen kadınlar farklı topuklu ayakkabı modellerine ulaşabiliyor. Aradığınız hangi ayakkabı olursa olsun bulmak için doğru adres Ankamall Bambi!

Adres: ANKAmall Konya Devlet Yolu Mevlana Blv. No:2 06330 Yenimahalle/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@