Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Rolling Ball Bowling Kentpark Avm - Oyun Eğlence - Kampanyalar - Yorumlar
Rolling Ball Bowling Kentpark Avm - Oyun Eğlence - Kampanyalar - Yorumlar
Sektör Kentpark AVM Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon (0312) 219 98 32

Rolling Ball Bowling Kentpark Avm - Oyun Eğlence - Kampanyalar - Yorumlar

Arkadaş ya da aileleri ile bir etkinlik düzenlemek isteyen kişiler Kentpark Avm eğlence birimlerinden birisi olan Rolling Ball Bowling’i tercih edebilir. Rolling Ball Bowling birbirinden farklı aktiviteler ile ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. 1000 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan Rolling Ball Bowling, oyuna ara verip dinlenmek isteyen kişilere de 250 kişilik restoran salonunu sunuyor.

Bu salonda doğum günleri ya da toplantılar düzenleyebilmek de mümkündür. Daha önceden salon yönetimi ile konuşulmasının ardından istenen etkinlik Rolling Ball Bowling’de yapılabilir. Kentpark Avm Rolling Ball Bowling en keyifli vaktin geçirilebilmesi için çalışıyor.

Kentpark Avm Rolling Ball Bowling’in Farklı Oyunlarını Deneyin

Bowling severlerin ortak adreslerinden bir tanesi Kentpark Avm eğlence birimi Rolling Ball Bowling’dir. Bunun da nedeni hem konumu hem de salonun genişliğidir. Fakat yalnızca bowling severler değil farklı aktiviteler için de Rolling Ball Bowling’e gelinebilir. Rolling Ball Bowling’in aktivite alanları şu şekildedir:

  • 18 Brunswick bowling hattı,
  • 8 Amerikan bilardo masası,
  • 4 karambol,
  • 1 snooker masası,
  • Dart,
  • Elektronik ve mekanik oyun makinaları.

Rolling Ball Bowling her tarz eğlence severler için aktiviteler sunuyor. Hem eğlenmek hem de spor faaliyetinde bulunmak isteyen kişiler Rolling Ball Bowling’e gelebilir. Kentpark Avm Rolling Ball Bowling gece saat 01:00’e kadar açık olan pub’ı ile beraber müşterilerine aralıksız hizmet sunuyor.

Adres: Eskişehir Yolu 7. Km. Kentpark Alışveriş Merkezi No:164, 06800 Çankaya/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@