Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Türk Telekom Ankamall Avm - Teknoloji - Kampanyalar - Yorumlar
Türk Telekom Ankamall Avm - Teknoloji - Kampanyalar - Yorumlar
Sektör Ankamall Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Yenimahalle
Web Sitesi
Telefon 0312 541 25 20

Türk Telekom Ankamall Avm - Teknoloji - Kampanyalar - Yorumlar

Ankamall teknoloji mağazaları arasında Türk Telekom’a bağlı olarak hizmet veren Avea, müşterilerini son teknoloji ürünler ile buluşturuyor. 2004 yılında kurulan markanın, 2015 yılından beri toplam 17 milyon kullanıcısı olduğu biliniyor. Avea mağazalarında müşteriler;

  • Samsung
  • Apple
  • Huawei
  • Xaomi
  • LG
  • Oppo marka telefon, tablet, akıllı saat ve diğer son teknoloji ürünleri satın alabiliyorlar.

Ankamall Avea mağazasında dilerseniz tablet ve akıllı telefonunuz için tutacak, sarj aleti, kulaklık, batarya, koruyucu ekran camı, koruyucu kılıflar, koruyucu kap benzeri aksesuarlar satın alabilir, mevcut hattınız tarafından kullanılan tarifeyi yenisi ile değiştirebilir, telefonunuza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Teknoloji Alışverişinizi Ankamall Avea Farkı ile Yapın!

Ankamall teknoloji mağazalarından Avea, kullanıcılarına özel kampanya ve fırsatları sunmaya devam ediyor. Tarifeye ek paketler, Avea kullanıcılarına özel akıllı telefon, akıllı saat ve tablet fiyatları, son teknoloji giyilebilir ürünler müşterilerini bekliyor!

Size özel cihaz fırsatlarını öğrenmek için Ankamall Avea mağazalarını ziyaret ederek kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin size özel desteği ile birlikte, özel programlara erişimi yine aynı mağazalardan yaparak, ihtiyacınıza en uygun olan tarifeyi bulabilirsiniz.

Avantajlı olarak paket satın alır, paranızı kullanmadığınız dakikalara ya da GB’lara boşa harcamazsınız. Avea’nın farklı markalar ile iş birliği yaparak geliştirdiği kampanyalardan yararlanma ayrıcılığına erişmek için Ankamall Avea ziyaret ederek, müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz!

Adres: ANKAmall Konya Devlet Yolu Mevlana Blv. No:2 06330 Yenimahalle/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@