Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Zen Diamond Kentpark Avm - Kuyumcu Mağazaları - Kampanyalar - Yorumlar
Zen Diamond Kentpark Avm - Kuyumcu Mağazaları - Kampanyalar - Yorumlar
Sektör Kentpark AVM Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon (0312) 219 91 33

Zen Diamond Kentpark Avm - Kuyumcu Mağazaları - Kampanyalar - Yorumlar

Zen Diamond, Kentpark AVM Kuyumcu mağazaları arasında göz kamaştıran aksesuarlar ve takılarla sizi bekliyor! 1890’dan günümüze gelen kuyum deneyimiyle Zen Diamond, yenilikçi bir duruş ve modern tasarımlarıyla tutkunu olacağınız pırlantalarıyla size en uygun fiyatları bir araya getiriyor.

Pırlantaya, hakkı olan değeri kazandırabilmek için gerekli olan tüm tecrübe ve mükemmel detay tasarımı Zen Diamond mağazalarında mevcut. Bunun yanında marka, tasarım koleksiyonlarıyla tüm dünyada dikkatleri üzerine çekiyor.

Kentpark AVM Zen Diamond koleksiyonların en dikkat çeken yanı ise modern çizgiler ve özgün tasarımların bir arada kullanılması.

Kuyumda Farklılık Arayanlara Kentpark AVM Zen Diamond

Kentpark AVM kuyum mağazası Zen Diamond, klasiklerden uzaklaşmak isteyenlere farklı bakış açılarıyla hazırladığı renkli koleksiyonlarını sunuyor. Koleksiyonlarında tria, alyans, tektaş gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra safir, yakut, kehribar gibi renkli taşlara da yer vererek değerine değer katıyor.

Her zevke ve bütçeye uygun takılarıyla Zen Diamond, içerisinde erkek koleksiyonları da bulundurarak erkek müşterilerin de gözlerini kamaştırıyor. Ayrıca marka, tüm dünyanın dikkatini çekerek National Geographic Society ile yaptığı anlaşma doğrultusunda, dünyada bir ilke imza attı!

National Geographic adıyla adıyla dünyada satışa sunulan özel bir koleksiyon hazırladı. Ayrıca dünyanın seçkin mücevher markası Forewermark da birlikte çalışmak için Zen Diamond’u seçti! İhracatta son 8 yıldır en yüksek rakamlara ulaşan Zen Diamond, şimdi siz değerli müşterilerimizi bekliyor Tüm bu başarılarımızın tesadüf olmadığını kanıtlamamız için sizi Kentpark AVM Zen Diamond mağazasına bekliyoruz.

Adres: Kentpark AVM Mustafa Kemal Mah Eskişehir Yolu Kentpark No:7, D:50, 06520 Çankaya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@