Turizm Fakültesi Öğrencileri Otel Müdürleri Ve Aşcıbaşları İle Buluştu

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri, "Hukukun Temel Kavramları" dersi kapsamında Eskişehir'de faaliyet gösteren otellerin işletme müdürleri...

Haber albümü için resme tıklayın

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri, "Hukukun Temel Kavramları" dersi kapsamında Eskişehir'de faaliyet gösteren otellerin işletme müdürleri ve aşçıbaşlarıyla bir araya geldi.

Etkinlik, Turizm Fakültesi Dekanlığı'nın katkılarıyla Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özgür Oğuz, Hukukun Temel Kavramları dersi kapsamında düzenlendi. Otel işletme müdürleri ve aşçıbaşları, geleceğin turizmcileri olacak öğrencilere sektör hakkında genel bilgiler verdi. Turizm sektöründe başarıya ulaşmış otel müdürleri ve aşçılar, edindikleri tecrübeleri paylaşarak, turizm öğrencilerinin çalışacakları alanlarda bilgi sahibi olmalarını sağladı. Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte öğrenciler, turizm sektörü ile ilgili merak ettikleri soruları katılımcılara sordu.

Öte yandan teori ve uygulamanın buluşturulduğu Hukukun Temel Kavramları dersi için önümüzdeki haftalarda da sektör temsilcilerinin öğrencilerle buluşturulmaya devam edeceği bildirildi.

18 Mart 2016 - Etkinlik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?