TOKİ Recep Tayyip Erdoğan Okulu’nda Şehitler Ruhuna Lokma Döktürüldü

Aydın Efeler İlçe Merkezi'nde bulunan TOKİ Recep Tayyip Erdoğan Okulu'nda, Çanakkale Zaferi'nin 101'nci yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenlendi.

Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Efeler İlçe Merkezi'nde bulunan TOKİ Recep Tayyip Erdoğan Okulu'nda, Çanakkale Zaferi'nin 101'nci yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenlendi. Program kapsamında şehitlerin ruhuna lokma döktürülüp Çanakkale Sergisi açıldı.

Okul bahçesinde okul Aile Birliği tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında öğrencilere ve davetlilere lokma ikram edilirken, şehitlerin ruhuna da dua edildi.

Çanakkale ruhunun gelecek nesle en iyi şekilde aktarılması gerektiğini belirten TOKİ Recep Tayyip Erdoğan Okulu Aile Birliği Başkanı Kadri Yavuzel, Çanakkale'de bri savaştan ziyade kurtuluş destanı yazıldığını belirterek "Vatan toprağı için 250 bin insanımız Çanakkale'de gözünü kırpmadan şehadet şerbetini içmiş, binlercesi de gazilik mertebesine erişmiştir. Ülkemizin toprak bütünlüğünü korumak adına canlarını seve seve veren şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Etkinlik kapsamında düzenlenen seminer ve fotoğraf sergisi ile çocuklarımıza Çanakkale ruhu anlatıldı" dedi.

Programı Efeler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ufuk Soğancı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nazmi Tuğrul, Efeler İlçe Başkanı Aytaç Arslan, Okul Müdürü Süleyman Çolak'ın yanı sıra veliler ve davetliler katıldı.

18 Mart 2016 - Etkinlik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?