BAŞKENTLİLER HALK EKMEK ÜRÜNLERİNDEN ÇOK MEMNUN

Başkent’te bir marka haline gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, müşteri memnuniyetinin ölçülmesi amacıyla anket düzenledi.

Büyütmek için resme tıklayın

Büyükşehir Belediyesine ait anket tırları ile Başkentin çeşitli noktalarında 2 bin 340 kişinin katıldığı anket sonuçları açıklandı. Ankete katılanların yüzde 97,1’isinin Halk Ekmek Fabrikası ürünlerinden memnun olduğu ortaya çıktı.

HALK EKMEK BAŞKENTLİLERDEN TAM NOT ALDI

Başkent’in pek çok noktasında sayıları her geçen gün artan Halk Ekmek büfeleri ve Fabrika satış mağazaları ile her damak tadına hitap eden Halk Ekmek, Başkentlilerden tam not aldı.

Anket sonuçlarının açıklanmasıyla ürün çeşitliliği başta olmak üzere güvenilirliği, hijyenik, sağlıklı ve kaliteli ürünleriyle, Başkent’te bir marka haline dönüşen“Halk Ekmek”için Ankaralıların memnuniyet derecesinin neredeyse yüzde yüze yaklaştığı görüldü.

HALK EKMEĞE GÜVEN

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen anket, Fabrika Satış Mağazaları önünde Mobil TIR’larda gerçekleştirildi.

Katılımcılara yöneltilen 13 ayrı sorunun cevaplandırıldığı anket sonucunda da Halk Ekmek Fabrikası’nın müşteri memnuniyetini ölçümüne büyük destek sağlayacak ilginç rakamlar ortaya çıktı.

Anket sonucunda ortaya çıkan en ilgi çekici oran,“memnuniyet”e ilişkin oldu. Katılımcıların yüzde 97,1’i,“Halk Ekmek Fabrikası ürünlerinden memnun musunuz?”sorusuna“evet”yanıtını verdi.

Ürünlerin güvenilir, hijyenik ve kaliteli olduğunu düşünenlerinin oranı ise yüzde 95,1 oldu. Bu orana göre de katılımcılar, sofraların vazgeçilmezi ekmek ve çeşitlerinde Halk Ekmek markasını tercih etmelerinin nedenini de ortaya koydu.

“MAĞAZA SAYISI ARTIRILSIN”

Anketin diğer bir dikkat çeken sonucu da“Halk Ekmek Fabrika Satış Mağazaları”nın sayısının artırılmasına ilişkin oldu. Katılımcılara yöneltilen“Herhangi bir talebiniz var mı?”sorusuna verilen cevapların yüzde 20,96’sını“Yeni şubelerin açılması”oluşturdu.

Ankete katılanların büyük bir kısmının 35-44 yaş aralığında olduğu kamuoyu araştırmasında, Talepler başlığı altında verilen cevaplarda dikkat çeken bir diğer sonuç ise katılımcıların yüzde 13,22’sinin“ürün çeşitliliğinin”artırılması isteği oldu.

13 Ekim 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?