Eğitim Bir-sen Üyeleri İdareci Olabilmek İçin Sınava Hazırlandı

Eğitim-Bir-Sen Edremit İlçe Temsilciliği tarafından idareci olabilmek için pazar günü yapılacak olan sınava girecek öğretmenlere yönelik açılan hazırlık...

Haber albümü için resme tıklayın

Eğitim-Bir-Sen Edremit İlçe Temsilciliği tarafından idareci olabilmek için pazar günü yapılacak olan sınava girecek öğretmenlere yönelik açılan hazırlık kursu sona erdi.

Şehit Öğretmenler İlkokulunda, "Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı" sınavına yönelik düzenlenen hazırlık kurslarına Edremit, Havran ve Burhaniye'den öğretmenler katılırken, kurslar hafta içi üç gün 18:30 - 21:30 saatleri arasında düzenlendi.

Eğitim-Bir-Sen Edremit İlçe Temsilcisi Muharrem Yenigün, hazırlık kurslarını açarak akademik sendikacılığın örneklerinden birini daha gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Yenigün, hazırlık kurslarının 24 Şubat 2016 itibarı ile başladığını ve 17 Mart 2016 Perşembe günü bittiğini belirterek "Bu kursu açmaktaki amacımız geleceğin kaliteli idarecilerinin yetişmesine katkı sunmaktır" dedi.

Kurs sonunda Balıkesir Eğitim Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Çabuk ile Başkan Yardımcıları Erdal Özel ve Ali Tanrıkulu , İlçe Temsilcisi Muharrem Yenigün, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Yaşar, Hasan Zörer, Selman Sönmez ve Şükran Sağlam tarafından kurslarda eğitici olarak görev alan Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge, Edremit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu ve Vedat Kaya, Havran İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rasim Girigin, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aytaç Ayaz, Edremit Gençlik Merkezi Müdürü Harun Topcan, Eğitim Bir-Sen Edremit İlçe Temsilciliği Başkan Yardımcıları Hasan Delibey ve Ahmet Taş ile kurslara ev sahipliği yapan Şehit Öğretmenler İlkokulu Müdürü Hanifi Yaman'a katkılarından dolayı plaket verildi.

18 Mart 2016 - Etkinlik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?