ATSO’dan İş Dünyası İçin 4 Farklı Eğitim

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından önümüzdeki hafta "40 Saatlik Koçluk Becerileri ve Mentorluk", "Orta...

Büyütmek için resme tıklayın

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından önümüzdeki hafta "40 Saatlik Koçluk Becerileri ve Mentorluk", "Orta Düzey Yöneticilerin Yol Haritası", "İnsan Kaynakları ve İş Hukuku Uygulamaları", "Markalaşma" konu başlıklarında 4 farklı eğitim düzenleneceğini bildirdi.

ATSO Akademi'nin Antalya iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ettiğini belirten Çetin, "Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz" dedi.

Başkan Çetin eğitimlerle ilgili şu bilgileri verdi;" 21 Mart -04 Nisan tarihlerinde düzenleyeceğimiz "40 Saatlik Koçluk Becerileri ve Mentorluk Eğitimi'nde eğitmen Nilgün Akyüz Arı tarafından katılımcılarımıza; Yaşam koçluğu nedir? Koçluğun amacı, koçluk çeşitleri, koçun temel yeterlilikleri, NLP- koçluk ilişkisi, koçluk ne değildir? Beyin-öğrenme seviyeleri, alışkanlıklarımız, yaşam çarkı- genel koçluk/spesifik koçluk, empati, kişilik renkleri, negatif hedefler konu alt başlıkları hakkında bilgiler verilecektir. 22 Mart tarihinde düzenleyeceğimiz "Orta Düzey Yöneticilerin Yol Haritası Eğitimi'nde eğitmen İlker Taşçı tarafından katılımcılarımıza; yönetim ve yöneticilik, lider ve liderlik, yönetim fonksiyonları, verimlilik ve etkinlik, ekip ruhu ve ortak dil oluşturma, yönetsel beceriler, çağdaş liderlik yaklaşımları, yetki devri, yetki suiistimali, yönetsel iletişim, motivasyon, iş stresi ve yönetimi, iş ve insan odaklılık, karar verme ve problem çözme, kişisel ve kurumsal imaj yönetimi konu alt başlıkları hakkında bilgiler aktarılacak."

23 Mart tarihinde düzenlenecek "İnsan Kaynakları ve İş Hukuku Uygulamaları Eğitimi'nde eğitmen Serpil Albayrak tarafından katılımcılarımıza; işyeri ve kurulması ile ilgili işverenin yükümlülükleri, iş sözleşmesi ile ilgili işverenin yükümlülükleri, iş sözleşmesi süresince işverenin yükümlülükleri gibi konu alt başlıkları ve içerikleri hakkında bilgiler verilecek.

25 Mart tarihinde düzenlenecek olan'Markalaşma Eğitimi'nde ise eğitmen Levent Şahin tarafından katılımcılarımıza; marka nedir? Stratejik pazarlama yönetimi, satış, ürün yönetimi, görsel kimlik, reklam, mevcut durum analizi, marka konumlandırma, hedef kitle, hedef kitle davranışları, mevcut algı, hedef algı stratejisi, stratejik plan, sunum, duyuru, uygulama planları, pazarlama planı, faaliyet zamanı planı, imaj yönetimi, yönetim eğitimleri, marka eğitimleri, marka yönetim planı, yönetim danışmanlığı gibi konu alt başlıkları hakkında bilgiler verecek.

Başkan Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) "ATSO Akademi" bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi'den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.

18 Mart 2016 - Etkinlik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?