Şuski Akçakal’de Durum Analizi Toplantısı Yaptı.

Şanlıurfa (ŞUSKİ) Genel müdürlüğü Akçakale ilçesinde Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya gelerek, ilçe durum analizi toplantısı yaptı.

Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa (ŞUSKİ) Genel müdürlüğü Akçakale ilçesinde Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya gelerek, ilçe durum analizi toplantısı yaptı.

Akçakale ilçesinde yapılan toplantıya, ŞUSKİ genel müdür yardımcısı Ömer Göçebeler, Arıtma tesisleri daire başkanı Didem Ertekin, Data danışmanı Bestami Çiftçi, Akçakale ŞUSKİ Müdürü Ahmet Ayhan, Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay, Şoförler Odası Başkanı Halil Ayhan, sivil toplum kuruluşu başkanları ve Mahalle muhtarları katılım gösterdi.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı'da, İlçe" de ki yüksek su faturaları ele alınırken, İlçe" de ki alt ve üst yapı sorunları da gündeme getirildi. Özellikle su faturalarının yüksekliği ile ilgili olarak anında çözüm getirdiklerini ifade eden ŞUSKİ yetkilileri, bu toplantılarla 2016-2020 yılları stratejik plan çalışmaları kapsamında ilçelerdeki durum analizleri yapılarak,yeniden yapılandırma ve strateji geliştirmeyle alakalı istişare toplantıları başlatılarak, Şanlıurfa ve ilçelerinde genel durum değerlendirmesi yapılmaktadır. Ayrıca önümüzdeki beş yıl içerisinde nelerin yapılabilmesi ve ŞUSKİ'nin gerek kurumsallaşma,müşteri memnuniyeti,soruna acil müdahale edebilme ve benzeri konular masaya yatırılarak,sorun çözüm çözme odaklı toplantı yapıldı.

18 Mart 2016 - Etkinlik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?