Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesine üç boyutlu yazıcı ödülü verildi

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi tarafından yürütülen “Herkes için kütüphane projesi” kapsamında Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesine üç boyutlu yazıcı ödülü verildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi tarafından yürütülen “Herkes için Kütüphane projesi” kapsamında 26 ülkeden 250 kütüphaneci Antalya’da bir araya geldi. Uluslararası düzeyde yapılan bu toplantılara belediye başkanları da katıldı.

Açılış konuşmasını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in yaptığı ‘Herkes için kütüphane projesi’ toplantısında Türkiye’nin ilk Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesi de temsil edildi. Şehir Araştırmaları Kütüphanesi, küresel anlamda kütüphanelerin bir parçası olup önemli hizmetler verip proje ofisinden çok sayıda ödül aldı. Proje kapsamında başarılı çalışmalara imza atan Pursaklar Belediyesi Şehir Araştırmaları Kütüphanesi üç boyutlu yazıcı ödülü aldı. Nesne üretim teknolojisine sahip üç boyutlu yazıcı ile istenilen her türlü obje somut hale getirebiliyor. Kütüphaneye yerleştirilen üç boyutlu yazıcı gençlere hizmet verecek. Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, hayal gücü zengin, tasarım atölyesine merak saran gençlerimize bu imkanı sunan Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezine teşekkür etti.

15 Kasım 2018 Ankara/ Pursaklar- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 229 25 01
Reklam bilgi

Anket İş Hukuku'nda Zorunlu Arabuluculuk Nedir?