ING Bank %1,17 Faizli Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan ING Bank tarafından, Merkez Bankasının faiz indirimi yapmasının ardından yeni kredi faiz indirimi kampanyası yapılmıştır. İşte ING Bank %1,17 Faizli Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru detayları.

Büyütmek için resme tıklayın

ING Bank %1,17 Faizli Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru 

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan ING Bank tarafından, Merkez Bankasının faiz indirimi yapmasının ardından yeni kredi faiz indirimi kampanyası yapılmıştır. Birçok bankanın konut kredisi faiz oranlarını düşürmesinin ardından indirim yarışına katılan ING Bank, %1,17’den başlayan faiz oranları ile konut kredisi kampanyası başlatmıştır. En uygun ödeme seçenekleri ile tüm vatandaşlara sunulan kredi kampanyası kapsamında, ING Bank mortgage uzmanları tarafından danışma hizmeti de sağlanmaktadır.

120 aya kadar vade seçeneklerine sahip konut kredisi; eşit, ara ödemeli ve eşit anapara ödemeli olmak üzere geniş geri ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Düşük faiz oranları yüksek kredilendirme miktarı ve avantajlı geri ödeme seçenekleri ile ING Bank tarafından uygun faiz oranlı konut kredisi fırsatı sunulmaktadır.

ING Bank Konut Kredisi Kampanyası Detayları

ING Bank tarafından ihtiyaç kredisi faiz oranlarının düşürülmesinin ardından şimdi de konut kredisi faiz oranlarında yeni bir güncelleme yapılmıştır. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan ING Bank, konut kredisi talebinde bulunacak müşterileri için avantajlı ödeme seçenekleri sağlamaktadır. ING Bank konut kredisi geri ödeme seçenekleri:

 • Sabit gelirli kişiler için faiz oranı sabit eşit taksitli ödeme seçeneği,
 • Kişiye özel eşit anapara ödeme imkânı,
 • Giderek azalan veya artan dönem ödeme avantajı vb.

Daha birçok farklı seçenek sunulmaktadır. Konut kredisi başvurularınızı hızlı kredi kanallarını kullanarak internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. ING Bank kurumsal internet sayfası üzerinden hesaplama araçlarını kullanarak ideal kredi miktarını ve ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz.

ING Bank konut kredisi faiz oranları ve avantajlı vade seçenekleri ile %1,17’den başlayan avantajlardan hemen ING Bank şubeleri üzerinden yararlanabilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Maliyet Tablosu

ING Bank konut kredisi kampanyası kapsamında kredi miktarına göre farklı ödeme seçenekleri ve faiz oranları belirlenmektedir. Banka tarafından yapılan güncel kredi kampanyası kapsamında 100.000 TL kredi tutarı için belirlenen maliyetler ve diğer oranlar:

 • Faiz Oranı: %1,17
 • Kredi Vadesi: 120 Ay
 • Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL
 • Aylık Taksit Tutarı: 1.555,07 TL
 • Aylık Maliyet Oranı: %1,2028
 • Yıllık Maliyet Oranı: %15, 4283
 • Yıllık Akdi Faiz Oranı: %14,04

Olarak hesaplanmıştır. ING Bank konut kredisi başvurusu için ING Bank kurumsal web sayfası üzerinden randevu formunu doldurarak banka şubelerinde beklemenize gerek kalmadan kredi başvurularınızı bankaya iletebilirsiniz. Randevu formu kredi başvurusu yerine geçmez. Bu nedenle asıl işlemler için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir.

ING Bank Konut Kredisi Başvurusu

Konut kredisi faiz oranlarının indirilmesinin ardından bankalar arasında yaşanan kredi faiz indirimi rekabeti hız kesmeden devam ediyor. ING Bank tarafından yapılan son konut kredisi hamlesi ile vatandaşları %1,17 faiz oranları ile konut kredisi alması mümkündür. ING Bank konut kredisi başvurusu için en yakın ING Bank şubelerinden işlem yapmanız gerekmektedir.

Konut kredisi başvurusu yapacak kişilerden banka tarafından farklı belgeler talep edilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden randevu alarak başvuru sürecini kısaltabilirsiniz. Başvuru sırasında banka tarafından talep edilen başlıca belgeler arasında:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Adres teyit belgeleri,
 • Başvuru formları,
 • Gelir belgesi,
 • Tapu belgesi vb.

Yer almaktadır. Gerekli görülmesi halinde ING Bank tarafından konut kredisine ilişkin müşterilerden farklı belgelerde talep edilebilir. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile sunulan ING Bank konut kredisinde aynı zamanda tüm müşteriler için esnek geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. İnternet üzerinden randevu alarak daha kısa sürede kredi başvurularınız gerçekleştirebilirsiniz.

23 Ekim 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.