Ayyıldız ve Hüma Sultan Hanım Evi üyelerinden sosyal sorumluluk projesi

Pursaklar Belediyesi Ayyıldız ve Hüma Sultan Hanım Evi üyeleri sosyal sorumluluk projelerini geliştirerek ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Pursaklar Belediyesi Hanım Evleri üyeleri “Bir iyilik de sen yap” sloganı ile başlattıkları sosyal sorumluluk projeleriyle yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kadınlar tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelere gıdadan kıyafete, ev eşyasından tamirat işlerine kadar birçok konuda yardım eli uzatıyor.

Pursaklar Belediyesi’nin Sosyal Yardım Müdürlüğü olan Tebessüm Çarşısı ile birlikte sosyal sorumluluk projelerini yürüten kadınlar,güçlerini birleştirip yeni kıyafetler ve mutfak eşyaları aldı.Kıyafet, mutfak eşyası ve ihtiyaç malzemelerini ailelere teslim eden hanım evi üyeleri, soğuk kış gününde yüzleri güldürdü. Öte yandan evlerdeki tamir ve tadilat işlerini de Fen İşleri Müdürlüğü aracılığıyla yapan Pursaklarlı kadınlar, çalışmaları ve duyarlılıkları ile takdir topladı.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

25 Ocak 2017 Ankara/ Pursaklar- Belediye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.