Amorti Sandı... Bayiye Gittiğinde Dudakları Uçukladı!

İzmit'te, seyyar Milli Piyango bayi Cafer Öziri, yalnızca son rakamına bakarak amorti çıktığını belirten kadının verdiği bileti kontrol dince büyük ikramiyenin numaralarının olduğunu farketti. Öziri, adi henüz öğrenilemeyen kadına herhangi bir hastalığı olup olmadığını sorup öğrenmesinin ardından müjdeli haberi verdi.

Enver Yılmaz
Enver Yılmaz Tüm Haberleri

İzmit Fethiye Caddesi'nde seyyar Milli Piyango satıcılığı yaparak geçimini sürdüren Cafer Öziri'ye birkaç gün önce bir kadın gelerek 19 Ekim 2019 tarihli çekiliş için bilet aldığını ve bu bilete amorti isabet ettiğini ifade ederek bileti değiştirmek istediğini iletti.

Öziri ise bilet numaralarını kontrol ettiğinde bilete büyük ikramiye olan 3.000.000 TL'nin isabet ettiğini faketti. Milli Piyango İdaresi'nin resmi İnternet sitesine giren Öziri, numaraları bir kez daha doğruladı.

Emin olunca kadının herhangi bir hastalığı olup olmadığını sordu. Olmadığını öğrenince müjdeyi verdi. Kadının büyük mutluluk yaşadığını ve oğluna düğün yapmak istediğini belirtti.

08 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.