Mamak Belediyesi’nden uyarı! Son gün 02 Aralık...

Mamak Belediyesi, emlak, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi 2’inci dönem ödemelerinin 2 Aralık’ta sona erdiğini hatırlatarak vergi mükelleflerini uyardı.

Tuğçe Cantürk
Tuğçe Cantürk Tüm Haberleri

Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'ne bağlı vezneler belirlenen tarihe kadar mesai süresince haftanın yedi günü çalışacak. 

Ödemede kolaylık

Vergi borçları belediyenin tahsilat vezneleri ile Mamak Kültür Merkezi’nde, Necip Fazıl Kültür Merkezi,  Kutludüğün, Lalahan’da bulunan tahsilat veznelerine yatırılabileceği gibi tüm PTT şubelerinden 210374 posta çeki hesabından ve www.mamak.bel.tr adresinden de ödenebilecek. Vergi borçlarını bankalar aracılığı ile ödemek isteyen vatandaşlar ise anlaşmalı bankaların (Vakıf Bank, Denizbank ve Halkbank) şubelerinden vergi borçlarını ödeyebilecek.

# BELEDİYE HABERLERİ İLE İLİŞKİLİ:

11 Kasım 2019 Ankara/ Mamak- Belediye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.