Konukoğlu, Kent Konseyi Yönetiminde

Konukoğlu, Kent Konseyi Yönetiminde

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Kent Konseyi yönetimine girdi.

A+A-

Gaziantep Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Divan Başkanlığını GSO ve Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun yaptığı toplantıda, tek listeyle seçime gidildi. Kent Konseyi Başkanlığı’na Mehmet Aslan’ın seçildi ve 16 kişilik yeni Yürütme Kurulu Üyeleri belirlendi.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu da Yürütme Kurulu Üyesi oldu. Gaziantep Kent Konseyi’nin kurulduğundan beri önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini, bütün bu faaliyetlere başta Vali olmak üzere milletvekillerinin, belediye başkanlarının, kamu kurum ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin önemli destek verdiğini belirten Adil Konukoğlu, bugüne kadar yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Yavuz Coşkun başkanlığındaki önceki yönetime teşekkür etti.

Konukoğlu, yeni yönetime başarılar dileyerek, şunları kaydetti:

“Başkanlığa seçilen Sayın Mehmet Aslan ve yeni Yürütme Kurulu’nu tebrik ederim. Kentin her kesiminin temsil edilmesiyle daha katılımcı ve daha güçlü bir yapıya kavuşan Konsey, Gaziantep’i geleceğe taşıyacak vizyona sahiptir. Gaziantep her geçen gün daha hızlı büyüyor ve gelişiyor. Konseyin, kentimizin önemli sorunlarının belirlenmesinde ve çözümünde önemli çalışmalara imza atarak etkin roller üstlenecek, kalkınmaya destek verecektir. Üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirerek, şehrimizi daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum.”

Toplantıya, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Eski Büyükşehir Belediyesi Başkanı Celal Doğan, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav ve Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım da katıldı.

Bu haber toplam 286 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Lütfen Ad ve Soyad yazınız.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.