Yusuf Halaçoğlu'ndan bilgi istiyoruz ...

Genelde Ekonomi yazdığım halde arada bir güncel siyasi konulara girdiğimi bilirsiniz. Bu bağlamda Alman parlamentosun da 11 Kripto ermeni-dönme Türk kökenli daha varmış ve bunların kökenlerini incelediğimde çoğunun sorunlu olduğu noktasında birleştiklerini anladım. Gerçek Türk kanı olanlar ülkelerini satmaları zordu, yapılanlara bakınca herkes onlara notunu sanırım verdi. Alman sosyal medyasında çoğuna kötü yakıştırmalar yazılsa da biz onları köşemizde yazmayacağız. Onlara tüm sosyal medyada en hafif tabiri ile "piç" denmesini hak ettiler dense de bu bizi ilgilendirmiyor. Hemşehrim Kayseri milletvekili Yusuf Halaçoğlu hocamıza bu konuda bir görev vermemiz gerekiyor. Hocamın 11 hainin soylarını, boylarını kamuoyuna açıklayarak onların cinsini, cibilliyetini halkımızın bilmesini ve bu hainlerin başlarının öne eğilmesini sağlayarak parlamentodaki bu kafirlerin ne olduğunu hepimizin bilmesini sağlamak zorunda. Hatta oyu ile dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istediği HDP milletvekilleri ile bazı CHP vekillerinin de şeceresini öğrenmemize yardımcı olması gerekiyor. İlmini kendine saklayamaz.

HDP vekillerinin çoğunun Ermeni tohumu olduğunu bilsekte bunları bir basın toplantısında açıklamazsanız ülkesine hizmetinizi eksik sayacağız. İç ve dış hainlerin soylarını bilmek isteyenler varsa Yusuf hocamız gereğini yapmalı, bunların ne mok olduğunu kamuoyuna açıklamalı. Eğer öldürürler, aileme zarar verirler diyorsa Yusuf hoca bu millete nasıl bir hizmet vermeyi düşünüyor? Demirden korkan o zaman Trene binmemeli, kitabını ilaveleri ile İnternetten halka sunmalı. Bir ata sözü vardı "Gavurun ekmeğini yiyen kılıcını kuşanır" dendiğinden Almanya'da ki 11 hainin Alman kılıcını kuşanması bu yüzden olmalı. Halaçoğlu'nun da bizim kılıcımızı kuşanması şart. Alman parlamentosunda ki 631 vekilin 225-250'sinin katıldığı oylamaya gelmeyerek o günü geçiştirebilirlerdi. Ama kan kusar gibi ülkelerini satmaları soylarının bozukluğuna delalet. Katılmayan 400 vekili buradan tebrik ediyorum. Sonuç 401-230 denebilir. Almanya'da ki hainlerimiz in soy kütüklerine baktığımızda bir kısmının Ermenilikten sığınma oldukları anlaşılıyor. Özellikle Cem ismini ateist Aleviler koyar. Cem haininin babası Tokatlı Çerkez denen dürzünün annesinin istanbul'lu olmasına rağmen ana kökeninin dersimli denmesi hiçte rastlantı değil denmekte. Bizim Anadolu alevilerimiz senden benden iyi, bizden farklı değiller, tam Türktürler. Ancak tüm Dersim ve civarı, Samandağ, Akçadağ, Sivasın bir kısmı ile Erzincanın bir kısmı ile doğuda lokal 3-5 küçük yörede Ermenilerin Aleviliğe sığındığını Halaçoğlu hocam kitabının satır aralarında yazmıştı. İşte hocam bu 11 ismi ve parlamentoda ki kripto Ermenileri deşifre edemiyorsa Kayseri'ye gitmesin, oradan asla bir daha aday olmasın Adana ona yeter.

Ermeni yasası için girişimde bulunan Türk asıllı milletvekilleri Cem Özdemir, Mahmut Özdemir, Aydan Özoğuz, Metin Hakverdi, Cansel Kızıltepe, Gülistan Yüksel, Ekin Deligöz, Özcan Mutlu, Sevim Dağdelen, Azize Tank ve Cemile Yusuf'un Almanya'da vatandaşlarımızca dışlanması ve ülkemize geldiklerinde usulü dairesince hadlerinin bildirilmesi elbet yapılacak. Zaten Almanya'da koruma istemeleri onların sıkıntı ile yaşamalarına sebep olacağını göstermekte. Almanya'da veya komşu ülkelerde yaşayan Türkler bu kalleşliği yerde bırakmaz. Türk diye düşündüklerimize bunu yaptıran Anglosakson akıl şunu bilsin ki iki ülke de yaralandı. Karşılarında artık hesap veren değil mantıkla karşı koyan bir ülke oluşturduklarını bilsinler. Haa bu arada dokunulmazlık konusunda Cumhurbaşkanımız yasayı imzalamayabilir yorumu yapan değerli hemşehrim Ayhan Oğan'a her programa çıkmamasını ve geldiği yerin önemini her yerde konuşarak kaybetmemesini tavsiye ederim.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Oğuz Güler - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (312) 995 05 01
Reklam bilgi

Anket Ankaragücü Yılın Başarılı Futbolcusunu Taraftar oylarıyla belirliyoruz.