FETÖ’CÜLERE CEZA YAĞIYOR

Vatanımıza ve milletimize karşı düşmanlık eden Fethullahçı hainler yargılandıkları mahkemelerde her ne kadar kandırmaya yönelik tiyatro oynasalar da hak ettikleri cezaları almaya başladılar. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı suikast düzenleyen ekipte yer alan hainlerin aldıkları cezalar bir nebze olsun şehit yakınlarının yüreğine su serpmiştir.

FETÖ terör örgütünün nasıl bir örgüt olduğu, amaçlarında neyi hedefledikleri yargılandıkları mahkemelerde ortaya çıkmıştır. Bu hain alçak örgütün tek amacı vardı oda seçilmiş hükümeti alaşağı edip devleti ele geçirdikten sonra İran’da Humeyni’nin yaptığı gibi Fethullah Gülen’i başa getirmekti. Bu cahilane amacı gerçekleştirmek için TSK, Emniyet teşkilatı, Adalet kurumu ve diğer devlet kurumların içindeki avanakların nasıl kandırıldığına hayret ediyorum. Fethullan Gülen denilen sahte din tüccarının aklı, mantığı ve kapasitesi nedir ki bu cahilin kurduğu örgüte inanmışlar. Bu cahile inanların arasında kimler yok ki; paşalar, profesörler, hakimler, doktorlar, avukatlar, eğitimciler ve iş adamları.

Fethullah Gülen’le ilgili geçmişte yazdığım bir yazımda bu şahsın özel bilgilerine yer vermiştim.

Fethullah Gülen 30 Mart 1956 yılında ilkokulu zor-zar dışarıdan bitirerek diploma alabilmiştir. Girdiği vaizlik sınavını 50 puan üzerinden 33 puan alarak kıl payı kazanabilmiştir. 1966 yılında vaiz adayı olarak Din İşleri Yüksek Kurulu’na asaletinin tasdiki için başvurduğunda, kurul Fetnullah’ın din bilgisinin yetersiz olduğuna karar vermiştir. Vaiz olmak için defalarca müracaatta bulunan Fethullah Gülen sonunda olunca Çanakkale müftülük emrinde çalıştığı sırada istifa dilekçesi veriyor. Bu arada kandırdığı taraftarlarının desteğiyle FETÖ terör örgütünü kuruyor. En sonunda sahte yeşil pasaport düzenleyerek 1999’da sağlık sorunlarını bahane ederek CIA’nın yardım ve desteğiyle ABD’ye kaçıyor.

Fethullah Gülen’nin FETÖ terör örgütü kuruluş şemasında kendisinden sonra bir üst akıl grubu bulunmakta. Bu grup dünyada ve Türkiye’de bütün oluşumları sağlamakta, sevk ve idare etmekte.

FETÖ terör örgütü 17 ve 25 Aralık’ta darbe yapmaya kalkışınca karşısında dik duran ve kanunsuzluğu affetmeyen bir hükümeti bulunca ne yapacağını şaşırmıştır. Paralel yapı medyası bu dönemde yaptığı yayınlarda hep kara propaganda yolunu seçmiştir. Kandırılmış taraftarlarınca Türk bayrağı her gösteride kullanılmış ve sosyal medya kullanılarak kitleler etkilenmeye çalışılmıştır. FETÖ’nün ileri gelenleri katıldıkları her platformda adeta demokrasi havarisi kesilmişlerdir.

Örgütün üst kademesinde yer alan hatırlı üyelerinin nasıl kandırılarak “Himmet yardımı” adı altında topladıkları paraların nerelerde kullanıldığı mahkemelerde ortaya çıkmış bulunuyor. Bu paralar örgüt lideri Fethullah Gülen’in talimatıyla Yahudi kuruluşu Shalom Hartman Enstitüsüne, papaz okullarına, Amerika’nın Kongre üyelerine peşkeş çekilmiştir. Siz Naletullah Gülen’in Türkiye’de fakir fukara derneklerinden hiç birisine bir kuruş yardım yaptığını duydunuzmu?

Ülkenin milli menfaatlerine zarar veren Paralel yapı Kırmızı Kitap’ta da ”Milli Güvenliği Tehdit eden legal görünümlü, illegal yapı” olarak yer almıştır.

15 Temmuz’da vatanımızı ve devlet kurumlarımızı hedef alarak silahla saldıran FETÖ terör örgütünün hain alçak mensupları şimdi bağımsız Türk Mahkemelerinde yargılanmakta. Büyük Türk Milleti’nin gözü aydın bugünlerde vatan ve millet düşmanı bu hainler hakkında mahkemelerimiz tarafından verilen ağırlaştırılmış ceza kararlar bir biri ardına çıkmaya başlamıştır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mevlüt Mürsel Uzun - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.