TÜRKİYE’NİN İÇ DÜŞMANLARI

Türkiye’mizi hedef alan düşmanlar sadece sınırlarımızın dışında değil, kendi içimizde ki hainler de vardır. Bunlar milli birliğimizi ve kardeşliğimizi hedef alarak güvenlik güçlerimize saldırarak şehit eden Türk Milleti’nin düşmanlarıdır. Türkiye’ye karşı yıllardır ihanet içinde düşmanlık edenlerin başında şüphesiz ki PKK, FETÖ DHKP-C gibi terör örgütleri gelmektedir.

Bilhassa düşman olarak gördüklerimizin başında gelen PKK terör örgütü 35 yılı aşkın bir süredir güvenlik güçlerimize, sivil halka saldırıyor, bazen de siyasi uzantısı olan HDP’nin öncülüğünde şehirlerde gösteriler düzenleyerek kamu mallarına zarar veriyorlar. .

FETÖ terör örgütü derseniz oda kurnazca sızdığı devlet kurumlarında ülkemize içten içe zarar vererek her türlü ihanette bulunuyor. Bu örgütün 15 Temmuz’da kalkıştığı darbe hareketinde dış düşmanların yapamadığı hainlikleri ve şerefsizlikleri yaparak meclisi, Cumhurbaşkanlığı külliyesini ve güvenlik güçlerinin karargahlarını bombaladılar.

Pekiyi fiilen savaştığımız PKK düşmanına içimizden destek verenler varmı derseniz evet vardır. Bunları burada isim isim sayacak olursak HDP partisi, FETÖ örgütü, terör örgütü soruşturmalarına karşı çıkan malum medya mensupları ve kendilerini sözde aydın diye tanımlayan bir takım zıvrıklar.

PKK ve FETÖ terör örgütlerine arka çıkan medya mensuplarından kimler olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz Bunlardan biri seçim döneminde “HDP’ye oy ver kurtul” diyerek barajı aşmasına yardımcı olmuş, aynı zamanda Seloya sazlı sözlü program düzenleyerek itibar kazandırmanın gayretinde bulunmuş işgüzarın biri. Bir diğer medya mensubu da utanmadan sıkılmadan “ Seçimi kazanan Selahattin Demirtaş’ın karizmasını çizmek, onu itibarsızlaştırarak HDP’yi zayıflatılmak isteniyor. Bunun için iki polis şehit oldu diye neden Kandil bombalanıyor” diyerek operasyonlara karşı çıkan terör yandaşıydı. Bu konuda vatan ve millet düşmanı FETÖ terör örgütünün alçak mensupları ellerinden gelen her türlü yardımı esirgemiyordu.

PKK terör örgütü çocukları, kadınları, yaşlılara varıncaya kadar öldüren, güvenlik güçlerimizi acımasızca şehit eden, devletin bölge halkına götürdüğü hizmetleri engelleyen, araçları yakan, sivil halka zarar veren dünyada ki en alçak ve aşağılık örgütlerin başında gelmektedir. Çok şükür ki son aylarda Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ve iktidarın kararlı tutumu sayesinde güvenlik güçlerimiz gerek PKK, gerekse FETÖ terör örgütüne karşı en ağır tokadı vurmaya devam etmektedir.

Türkiye düşmanı olarak bildiğimiz PKK terör örgütünün kökü sınırlarımızın ötesinde, kolları ülkemiz topraklarında. Bu örgüt mertçe, yiğitçe güvenlik güçlerimizin karşısına çıkmış olsa; bunların kellesini kesip, kökünü kurutmak kolaydır. Fakat puştça, kalleşçe güvenlik güçlerimize saldırmaları nedeniyle icaplarına yarına bakmak o kadar da kolay olmuyor.

Ülkemizin kaderinden olsa gerek milli mücadele yıllarında nasıl ki yedi düvele karşı savaşılmışsa; bugünde kendi içimizde ki hain ve alçak düşman örgütlerle savaşılmaktadır. Güneydoğuda güvenlik güçlerimizin çatışmasında şehit olan güvenlik mensuplarımızın cenazeleri geldikçe milletimizin sabrı tükenmekte ve hainlere karşı intikam duyguları giderek artmaktadır. Milletimiz şundan emin olsun ki şehit ve gazilerimizin akan kanları çok değil kısa zamanda PKK ve FETÖ terör örgütlerinin hain ve şerefsizlerini acımasızca boğacaktır...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mevlüt Mürsel Uzun - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.