Yemin Ettik Gelecek Güzel Günler ANKARAGÜCÜ

Faydasız sonuçları yaratıp, doğruyla yarıştırmak, doğrunun bir tane olması gerçekliğini değiştirmez. Bu süreçte korunması gereken, bir tarihtir. Cevabın verileceği hangi soru ki? Her gün yenilenen şeyi bulmaya çalışmanın faydasızlığını yaşıyorum. Gerçeği bulacağız. Hep birlikte... 

Çünkü ayrışma, ayrı düşünmeyi yok eder. Ayrı düşünmek geliştirir.İkna ve maddi gerçeklikler üzerinden hareketle bilimsel sonuçları ile duygusal sonuçlardan baskın çıkar. Maddi gerçekliği olmayan her şey çöker.

Duygusal bakış iyi niyet olsada her zaman karşılık görmez. Ama değerlidir. Bugün yaşanılan sorunların bir çoğu nedenleri düşünmeden, geliş ve oluş şeklini analiz etmeden, günlük eriyen, ertesi güne hiç bir şey bırakmadan yok edilen sürecin faydasızlığıdır.Taraf tutmak insanın en önemli duygusallığıdır. Taraf tutmak aynı zamanda geçicidir. Değişir..

Nerde Kalmıştık; ŞAMPİYON ANKARAGÜCÜ YAZACAĞIZ

Ankaragücü üzerinden baktığımızda bugün değişimin sancılı geçişlerini yaşıyoruz. Kullanılacak dil her aşamada eleştiriliyorsa düzeltmek, düzeltilirkende her şeyin afişe ola ola devam etmesi Türkiye için örnek teşkil edecek boyutta Şeffaf ve Özgürdür. İfade edilen hazırlıksız konuşmalar veya fazla konuşmalar diyelim. Çünkü her uzatılan mikrofona konuşmayacaksınız ki yaptığınız şeyin kurumsal değeri olsun.

Lig bittiğinden bugüne kadar her şey yaşandı. Şimdi kalan 10 günde takıma odaklanıp seçim sürecini stada yansıtmanın kimseye faydası olmayacak. Toparlayıcı sözleri önde tutup takımı koruyalım. Çünkü seçimden haberi olmayan 5.980 000   Ankara'lı bizi izliyor... Sevgiyle..

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Cem Üner - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.