Pursaklar Belediyesi'nin 2019 Mali Bütçesi, Belediye Meclisi’nde kabul edildi

Pursaklar Belediyesi'nin 2019 Mali Bütçesi, Belediye Meclisi’nde kabul edildi

Pursaklar Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısında görüşülen ilçede planlanan yatırım ve projeler ile müdürlük harcama kalemlerini içeren mali bütçe, 110 milyon TL olarak oy birliği ile geçti.

A+A-

Pursaklar Belediyesi'nin 2019 Mali Bütçesi, Performans Programı ve Bütçe Kararnamesi komisyonlarda değerlendirilip Belediye Meclisi’ne sunuldu. Belediye Başkanı Selçuk Çetin başkanlığında yapılan oturumda belediyenin Pursaklar’a yapacağı iş ve hizmetlerini, yatırımlarını ve sosyal içerikli projelerin ödeneklerini kapsayan 2019 Yılı Mali Bütçesi görüşüldü. Bütçe 110 milyon TL olarak belirlendi. Bütçenin titiz bir çalışma sonucu hazırlandığını ve gelir gider dengesinin korunduğu bir bütçe hazırlandığını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Bütçemizi etkin, verimli ve doğru bir şekilde kullanarak ilçemize hizmet eden bir belediyeyiz. Göreve geldiğimiz günden beri ilçemize önemli yatırımlar yapıp, özgün projeler kazandırdık. Bu süreçte katkısı olan bütün meclis üyelerimize, hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Pursaklar’a yatırım yapmaya ve projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirten Başkan Selçuk Çetin “Bizler gönüllere ve dualara talibiz. Gönül belediyeciliği seferberliğini hep birlikte sürdüreceğiz” diye konuştu. Belediye Meclisinde görüşülen 2019 Yılı Mali Bütçesi oy birliği ile mecliste kabul edildi. AK Parti ve MHP grup Başkanları mali bütçenin hayırlı olmasını dileyerek Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber toplam 3652 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Lütfen Ad ve Soyad yazınız.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.