Tiryakioğlu, Kent Konseyi Yönetimine Seçildi

Tiryakioğlu, Kent Konseyi Yönetimine Seçildi

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliği görevine seçildi.

A+A-

Tiryakioğlu, “Kent Konseyinin Gaziantep’in sorunları ve ileriye dönük vizyon ve misyon projelerini başarıyla yerine getireceğinden hiç bir kuşkumuz yoktur. Yeni dönemde üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirebilmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Gaziantep Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda çok sayıda STK temsilcisinin katılımıyla yapıldı. Divan Başkanlığını Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun yaptığı genel kurul toplantısında seçimlere tek liste halinde gidildi.

16 Kişilik yeni yürütme kurulu üyelerinin belirlendiği seçimlerde Gaziantep Ticaret Odası eski Başkanı Mehmet Aslan, Kent Konseyinin yeni başkanı oldu. GTB Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’nun da yeni dönemde Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliğine seçildiği genel kurul toplantısına, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GTB Meclis Başkanı Selami Memiş ve Eski Büyükşehir Belediyesi Başkanı Celal Doğan’ın yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Gaziantep’i ileriye taşıyacak her türlü fikir ve görüşün ortak akıl paydasında gündeme alındığı Kent Konseyinin şu ana kadar şehir adına önemli çalışmalara imza attığını kaydeden Tiryakioğlu, yeni dönemle birlikte tüm Gazianteplilerin desteğiyle Kent Konseyinin misyon ve vizyon projelerine kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

Üzerlerine düşecek tüm sorumlulukları layıkıyla yerine getirebilmek için emek sarf edeceklerini belirten Tiryakioğlu, kent konseyinin yeni yönetiminde yer alan tüm isimlere başarılar dilerken, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun başkanlığındaki önceki yönetime de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber toplam 297 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Lütfen Ad ve Soyad yazınız.
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.