ATO standına Interfresh Eurasia'da yoğun ilgi

Anadolu'nun ürünleri ATO Standından sergilendi.

Ankara Ticaret Odası (ATO), bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Antalya’daki Interfresh Eurasia Yaş Sebze Meyve Fuarı’na Ankara Ticaret Borsası (ATB) ve Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ASEMKOM) ile birlikte stant açarak katıldı. Başkent’in sebze ve meyve ürünlerinin sergilendiği standa, yerli ve yabancı alım heyetleri yoğun ilgi gösterdi.

Fuara, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ı temsilen ATO Yönetim Kurulu üyesi Halil İlik, Ankara Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ASEMKOM) Başkanı ve ATO Meclis Üyesi Ceyhan Gündüz ve ATO 18 No’lu Sebze ve Meyveciler Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Yusuf Şimşek katıldı.

Ankara’nın sebze ve meyve üretimini uluslararası alanda tanıtmak, pazar oluşturmak, ihracatını artırarak, Anadolu’nun ürünlerinin Dünya’ya açılmasını sağlamak amacıyla stant açılan fuarda, büyükelçilikler ve yurt dışı temsilcileri alım heyetleri olarak katıldı. Heyetlerle ikili görüşmeler de gerçekleştirildi.

18 Ekim 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.