Keçiören Belediyesi, vatandaşlara daha kaliteli bir hizmet vermek için personele yönelik eğitim seminerlerini sürdürüyor

Keçiören Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından Meclis Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminerde Yaşam Koçu Şirin Akın, öfke yönetimi ve kuşak çatışması konularında bilgiler verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Öfkenin fizyolojik ve psikolojik etkileri olduğuna değinen Akın, öfke patlamalarının bireyin ve toplumun yaşam kalitesini bozduğuna da dikkat çekti. Yaşam Koçu Akın, kuşak çatışmasını en aza indirmek için yetişkinlerin çocuklarını ve gençleri özellikle dinlemeleri ve onları anlamaları gerektiğini belirterek kuşaklar arası iletişim ve diyalogun canlı tutulmasının toplumsal yapıyı sağlamlaştırdığını da ifade etti. İletişim Uzmanı Kerem Köksal ise etkili ve sağlıklı iletişim stratejileri konularında katılımcılara bilgi verdi. Keçiören Belediyesi olarak belli aralıklarla çalışanlarına yönelik eğitim seminerleri düzenlediklerini belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Belediye personelimizin vatandaşlarımıza yönelik her türlü hizmeti en iyi şekilde verebilmesi için farklı konularla ilgili eğitim seminerleri veriyoruz. Konusunda uzman kişilerce verilen seminerler ile hem personelimiz bilinçleniyor hem de Keçiörenlilere daha kaliteli ve iyi bir hizmet veriliyor." dedi.

26 Ekim 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberler Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberler Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.